23 listopada 2005 r.uzyskanie Certyfikatu Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty

23 listopada 2005r. uzyskaliśmy Certyfikatu Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła przyjazna środowisku”.

W drugiej edycji realizacji programu Certyfikat Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła przyjazna środowisku” 2005r. z 18 placówek ubiegających się, uhonorowano  jedyne przedszkole wśród 11 placówek wyróżnionych tym prestiżowym znakiem na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego od szczebla przedszkola po gimnazjum i

ośrodek wychowawczy. Podsumowanie i uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się  w jednej z wyróżnionych szkół w Gimnazjum Nr 1 w Reszlu. Certyfikat wręczał sam kurator P. Janusz Barszczewski.

Certyfikat Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty przyznała nam Kapituła w składzie, której byli wizytatorzy Warmińsko -Mazurskiego Kuratorium Oświaty, przedstawiciele Centrów Edukacji Ekologicznych z Elbląga, Ełku, Olsztyna oraz przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Prezentacja naszego przedszkola i dorobku placówki odbyła się w wersji multimedialnej oraz na specjalnie przez nas przygotowanym stanowisku na ceremonii wręczenia certyfikatów w Gimnazjum Nr 1 w Reszlu.