Wiktoria Zamojska w programie „OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA”

17 i 18 maja Wiktoria Zamojska z grupy sześciolatków wraz ze swoją mamą i nauczycielką, uczestniczyła w nagraniu do ogólnopolskiego programu telewizyjnego „OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA” w studio TV Gdańsk Oliwa.

Dziewczynka została wytypowana i przygotowana przez nauczycielkę mgr Małgorzatą Popielarz. Wiktoria została zakwalifikowana do finału tegoż programu z piosenką „Pogodniej” Andrzeja „Piaska” - Piasecznego.

Sam pobyt w Gdańsku i udział w programie był wspaniałą przygodą. Telewizja zapewniła podróż do Trójmiasta, pobyt w hotelu, przejazd do studia. Panowała  miła, rodzinna atmosfera wśród organizatorów, pracowników, wykonawców, członków zespołu „Piaska” i prowadzącego program – Michała Juszczykiewicza.

Była to okazja do poznania „od kuchni” studio oraz przebiegu nagrania programu. Gościem specjalnym był sam wykonawca Andrzej „Piasek” - Piaseczny, który podarował uczestnikom swoją najnowszą płytę oraz pocztówki z własnym zdjęciem. Chętnie pozował do zdjęć, rozdawał autografy.

Zachęcamy do obejrzenia programu telewizyjnego „Od Przedszkola do Opola „

i wystąpienia Wiktorii Zamojskiej z udziałem specjalnego gościa  - Andrzeja „Piaska” Piasecznego, którego emisja  nastąpi w TVP 1 we wrzeniu bieżącego roku.

Życzymy równie udanych sukcesów w szkole Wiktorio!