Główną nagrodę „Złota Nutkę”

1 czerwca dzieci z grupy sześciolatki/ 1 - „ Pracowite mrówki”, odniosły wspaniały sukces w XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka” organizowanym przez Ełckie Centrum Kultury w Ełku. Opiekę i  przygotowanie uczestników do konkursu sprawowała  nauczycielka p. mgr  Małgorzata Popielarz.

Duet „Pod słońcem” w składzie Aleksandra Goliczewska i Jakub Stankiewicz zaśpiewał piosenkę „Być dzieckiem”. Duet ten zdobył główną nagrodę „Złota Nutkę” w kategorii duety.

Świetnie zaprezentował  się zespół „Pracowite dziatki z chatki Małgorzatki” z piosenką „Marzenia dzieci”. Zespół zdobył również główną nagrodę w kategorii zespoły. Skład zespołu tworzą: Wiktoria Zamojska, Aleksandra Goliczewska, Eliza Muczyńska, Szymon Gutowski, Kacper Zyskowski, Maciej Śmigielski.

Życzymy naszym wychowankom dalszych sukcesów w szkole.