ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII W PRZEDSZKOLU!!!

W grudniu 2004r. Miejskie Przedszkole i Żłobek „Ekoludki” w Ełku podpisało porozumienie z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych  Sp.  z  o.  o  w  Ełku,  w  sprawie zbiórki, gromadzenia i odbioru zużytych baterii.

Zużyte baterie PUK przekazuje „REBA” -  Organizacji Odzysku, spółce akcyjnej z siedzib± w Warszawie.

Od stycznia do maja 2005r. zebrali¶my: 21,60 kg zużytych baterii.

Chcemy uczestniczyć w konkursie, który trwa od czerwca 2005r. i zdobyć nagrody proponowane przez organizację odzysku „REBA” w zamian za zgromadzone kilogramy, które zostan± zamienione na punkty konkursowe. Nagrod± s± produkty przydatne w pracy wychowawczo-dydaktycznej placówki przedszkolnej.

Zebrali¶my od czerwca do grudnia 2005r.:

CZERWIEC           -   0,60 kg

WRZESIEŃ           -   0,70 kg

PA¬DZIERNIK     -   15 kg   BRAWO !!!

najwięcej z wszystkich placówek                                          na terenie miasta dzięki ogromnemu                                          zaangażowaniu grupy 6 – latki /2.

LISTOPAD            -  3,25 kg

GRUDZIEŃ           -  4,00 kg

Od stycznia do czerwca 2006r.:

STYCZEŃ – MARZEC  - 7 kg

KWIECIEŃ – CZERWIEC - 3  kg

RAZEM: 33,55 kg /punktów/

Prosimy o dalsze gromadzenie i dostarczenie zużytych baterii do naszego przedszkola.

Katarzyna Skolmowska