Laureaci i wyróżnieni w konkursie kolęd

Już po raz kolejny nasi wychowankowie i nauczycielkom mieli możliwość udziału i występu w  III dziecięcym konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych „Oj Maluśki, Maluśki....”.

Zgłoszono jedenaścioro dzieci z pięciu grup: czterolatków, pięciolatków i sześciolatków. Występy odbyły się 18 stycznia w Spółdzielczym Domu Kultury „Okrąglak” na osiedlu Północ II /dzięki organizatorom:  Przedszkola Samorządowego Nr 7 oraz Szkoły Podstawowej Nr 3/.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. W gronie laureatów uplasowały się dzieci z grupy pięciolatków pod kierunkiem p. Joanny Kowalewskiej,  występujące  w  kategorii   – duet, z pastorałką „Dawno temu przed wiekami”, Natalia Milewska, Julia Głowacka.

W  gronie  wyróżnionych  znalazły  się  dzieci z grupy sześciolatków po kierunkiem p. Małgorzata Popielarz, występujące w kategorii – zespół, z pastorałką  „Mroźna cisza”.

Skład zespołu:

Kacper Zyskowski,

Jakub Stankiewicz,

Eliza Muczyńska,

Wiktoria Zamojska,

Ola Goliczewska

Uczestnicy, laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy, upominki i nagrody. Gratulujemy wspaniałych występów dzieci. Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie małych artystów i promocję naszej placówki.