„ZIMA Z WRÓBELKIEM ELEMELKIEM” - 14 grudnia 2006 roku

„ZIMA Z WRÓBELKIEM ELEMELKIEM” – to tytuł konkursu dla dzieci i ich rodziców na wykonanie karmnika dla ptaków.

Cele konkursu to:

–  zwrócenie uwagi dzieciom i ich rodzicom na konieczność dokarmiania ptaków zimą,

–  rozwijanie postaw proekologicznych,

–  wyposażenie przedszkola w karmniki i wykorzystanie ich do systematycznego dokarmiania ptaków oraz ich obserwacji,

–  rozwijanie zainteresowania światem przyrody,

–  zachęcanie rodziców do działalności na rzecz przedszkola.

Napłynęło do naszego przedszkola 48 prac. 28 listopada 2006r. komisja konkursowa w składzie:

- Anna Sierotko- dyrektor przedszkola

- Katarzyna Uściłowicz- nauczyciel SP NR7

- Jagoda Filipowicz- przewodnicząca Rady Rodziców

- Grażyna Merchelska- rodzic z grupy 5- latki1

- Ewa Kratyńska- rodzic z grupy 3- latki

wyróżniła 28 prac i nagrodziła 20. Cieszymy się z zainteresowania zaproponowanym tematem konkursu  i udziału wielu dzieci i ich rodziców.

Wręczenie nagród odbyło się w przedszkolu dnia 14.12.2006r. Na uroczystość oprócz uczestników konkursu zaprosiliśmy:

· panią Danutę Żylińską- Wizytatora Kuratorium Oświaty w Ełku,

· pana Marka Mądrzaka- Nadleśniczego Nadleśnictwa Ełk w Mrozach.

Wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe nagrody. Za pomoc w ich zakupie dziękujemy sponsorom::

-  Nadleśnictwu Ełk w Mrozach,

-  Starostwu Powiatowemu w Ełku,

-  Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ełku,

-  firmie „Semi Line” z Warszawy,

-  Polskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Kształcenia Liderów Dydaktyki „Moja Szkoła” z Warszawy.