Wizyta Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty

Po zakończeniu głównych uroczystości z okazji Dnia Edukacji pani Jolanta Gregorczuk- warmińsko mazurski kurator oświaty- odwiedziła kilka ełckich placówek oświatowych. Wśród nich znalazło się również nasze przedszkole. Pani kurator wraz z przedstawicielami samorządu miejskiego z radością obejrzała przygotowaną przez dzieci część artystyczną. Sześciolatki zaprosiły gości do wspólnej zabawy przy muzyce a na pożegnanie wręczyły własnoręcznie przygotowane obrazki.

Pani kurator z wielkim zainteresowaniem obejrzała przedszkole, przywitała się również z młodszymi dziećmi w ich salach.

Aby uwiecznić tak ważne dla naszego przedszkola chwile pani kurator wpisała się do kroniki i podziękowała za miłe i ciepłe przyjęcie. Na pożegnanie pani dyrektor przedszkola Anna Sierotko zaprosiła gości do kolejnych odwiedzin naszego przedszkola.