Zabawa choinkowa - 9 stycznia 2008 roku

Już od samego rana w przedszkolu pojawiali się różni przebierańcy: wróżki, misie, królewny, rycerze, pszczółki, a to wszystko za sprawą zabawy choinkowej organizowanej w tym dniu w przedszkolu. Po śniadaniu swoją zabawę rozpoczęły młodsze grupy. Tańcom, śpiewom i szaleństwu nie było końca. Sztuczny śnieg, kolorowe światła, liczne balony i wstążki uatrakcyjniły jeszcze bardziej zabawę. Gdy maluszki po słodkim poczęstunku, tańcach i oczywiście wizycie Mikołaja słodko spały do balu przygotowywały się dzieci pięcio i sześcioletnie. Opowiadały w grupach w co się przebrały, rozwiązywały zagadki i prezentowały swoje stroje. Dzieci bawiły się wspaniale, gościły w swoich salach Mikołaja a na przerwie zajadały słodkie łakocie. Po południu wszyscy byli zmęczeni ale uśmiechnięci i pełni wrażeń po udanej zabawie choinkowej.