Wizyta w Domu Opieki Społecznej - 1 lutego 2008 roku

1.02.2008r. dzieci z grupy 6-latki1 i  5-latki2 pod opieką nauczycielek: D. Żylińskiej i H. Błyszczek odwiedziły Dom Opieki Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej.

Przedszkolaki złożyły życzenia i przedstawiły pensjonariuszom bogaty program z okazji Święta Babci i Dziadka. Nasi wychowankowie śpiewali piosenki i mówili wiersze związane tematycznie ze Świętem Babci i Dziadka, zatańczyli różnorodne tańce takie jak: Szot, Pofajdok, Jawornicki, Kazaczok. Był również solowy występ laureatki konkursu „Lulajże Jezuniu”- 6-letniej Natalii Mroczkowskiej, która wykonała przepiękną pastorałkę pt. „Aniołek najpiękniejszy”. Na tę okazję dzieci obydwu grup wykonały wiele upominków: kwiaty, żabki, pojazdy kosmiczne, obrazki. Zarówno występy dzieci jak i upominki sprawiły pensjonariuszom dużo radości. Świadczyły o tym, uśmiechy  a także łzy wzruszenia  na ich twarzach. Wizyta w DOS w Nowej Wsi jest efektem współpracy nawiązanej miedzy naszymi placówkami przeszło 10 lat temu.