Przedszkolny teatrzyk - „Ekoludek” uczy, bawi i raduje - kwiecień 2008 roku

Już drugi rok dzieci z grupy „Zajączki” pod opieką pani E. Stefanowskiej i Pani J. Beziuk działają w przedszkolnym teatrzyku - „Ekoludek” uczy, bawi i raduje. Sześciolatki bardzo chętnie wcielają się w różne role prezentując swoje umiejętności przed mniejszą i większą publicznością. Mali aktorzy w kwietniu brali udział w przeglądzie teatrów zorganizowanym przez Biskupiecki Dom Kultury. Przedstawieniem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” urzekli widzów i organizatorów. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie oraz zdolności taneczno- muzyczne.

W maju koło teatralne przedstawi bajkę „Jaś i Małgosia sprzątają las”, a w czerwcu „Kot w butach”. W drugiej propozycji dzieci wystąpią wspólnie z rodzicami. Kilkoro rodziców dzieci z grupy „Zajączki” bardzo chętnie występuje ze swoimi pociechami