Wizyta J. E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura  - 22 października 2007 roku

W ramach wizytacji kanonicznej Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Ducha Św. W Ełku, J. E. Ks. Biskup Jerzy Mazur - Biskup Ełcki, składa wizyty we wszystkich szkołach i przedszkolach na terenie Parafii. Nas odwiedził 22 października 2007r. wraz z Proboszczem Parafii Ks. Kanonikiem Andrzejem Gajewskim. Gości przywitała dyrektor przedszkola pani Anna Sierotko, a następnie dzieci 5 i 6-letnie piosenkami przygotowanymi pod kierunkiem katechetki Ewy Hanulak. J. E. Ks. Biskup Jerzy Mazur rozmawiał z dziećmi, modlił się z nimi, rozdawał obrazki a na koniec pobłogosławił wszystkich obecnych. W dalszej części pani dyrektor zaprosiła gości do drugiego budynku na spotkanie z pracownikami, bo „maluszki” już spały. Wszyscy byliśmy wzruszeni spotkaniem z tak dostojnym gościem.