„Ekoludki” zostały laureatem VII edycji Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości - 6 października 2007 roku

Miejskie Przedszkole i Żłobek „Ekoludki” zostało laureatem VII edycji Warmińsko- Mazurskiej Nagrody Jakości. Uroczystość  wręczenia nagród odbyła się 6 listopada w Sali Kopernikowskiej olsztyńskiego zamku. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach: przedsiębiorstwo, organizacje publiczne, organizacje edukacyjne. W tegorocznej, VII edycji, Komitet Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości przyznał  Statuetkę za doskonałość zarządzania w kategorii: organizacje edukacyjne właśnie nam. W imieniu całej społeczności przedszkola gratulacje i Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa odbierała dyrektor Anna Sierotko. Oprócz delegacji nauczycielek z przedszkola na uroczystości byli obecni: Prezydent Miasta Ełku Artur Urbański i Naczelnik Wydziału Edukacji  Stanisław Zalewski.

Cieszymy się wszyscy ze zdobytej nagrody tym bardziej, że procedury jej zdobywania były skomplikowane i wymagały dużo samozaparcia.