Pieczemy gofry !!! - grudzień 2008 roku

Chcąc zjeść przepyszne i chrupiące gofry 6-latki1 wraz z panią A. Kossak postanowiły same je zrobić i upiec. Przed przystąpieniem do pracy przedszkolaki zapoznały się z przepisem na gofry oraz urządzeniami i naczyniami potrzebnymi do ich wykonania. Pani Aneta zwróciła szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas korzystania przez dzieci z urządzeń elektrycznych.  Kiedy wszystko było już przygotowane dzieci pod czujnym okiem nauczycielki wlewały, wysypywały i mieszały produkty. Każdy sześciolatek miał swój wkład w przygotowanie gofrów. Po upieczeniu ogromnej ilości gofrów nastąpiło to co najlepsze- zajadanie się wypiekami. Dzieci wybierały sobie ulubione dodatki do gofrów: czekoladę, powidła, bitą śmietanę, cukier.