DZIEŃ DZIECKA - 1 czerwiec 2011 roku

1 czerwca to dzień, na który z wielką niecierpliwością czekają wszyscy milusińscy. Nic dziwnego. Tego dnia bowiem obchodzimy Dzień Dziecka. 1 czerwca dwie grupy z naszego przedszkola (5-latki 1 i 5-latki 2) wybrały się na Plac Jana Pawła II, aby uczestniczyć w obchodach Święta Dzieci. Pięciolatki wyposażone w specjalne odblaskowe kamizelki pod czujnym okiem swoich pań, skorzystały z niektórych przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Między innymi miały możliwość rysowania podczas oczekiwania na swoją kolej do pomalowania twarzy specjalnymi farbami i pisakami. Ich twarze szybko zamieniły się w rozbawione pyszczki piesków i kotków, a  policzki dziewczynek ozdobiły kolorowe motyle. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe balony i zostały zaproszone do ponownego odwiedzenia placu razem ze swoimi rodzicami, gdzie czekały na nich trampoliny, zjeżdżalnie, jazda konna i inne atrakcje. Przedszkolaki bezpiecznym spacerkiem wróciły do placówki, gdzie czekały na nie niespodzianki przygotowane przez nauczycielki grup. Przez cały dzień na twarzach naszych milusińskich gościł promienny uśmiech.