BAL EKOLOGICZNY - 15 luty  2011 roku

15.02.2011r. w grupach 3-latków1 i 3-latków2 odbył się Bal Ekologiczny. W tym dniu maluchy przebrały się na kolor  zielony i pomarańczowy, a na głowach miały opaski z symbolem ogórka i marchewki. Biletem wstępu na bal były zielone i pomarańczowe warzywa lub owoce. Zebrane smakołyki zabrał pan leśniczy, który gościł również na naszym balu. W trakcie imprezy "Królowa Ogórków" zabrała  dzieci do krainy gdzie wszystko jest zielone. Aby wejść do tej krainy dzieci musiały wykonać różne zadania, które znajdowały się w zielonych i pomarańczowych kopertach. Czas zabaw i tańców upłynął bardzo szybko, a dzieci czekają już na kolejny bal.

W tym samym czasie w budynku głównym dzieci starsze również miały swój bal.  Tańczyły żółwie, niedźwiedzie, zające, wiewiórki, konie, lisy, tygrysy i wiele, wiele innych. Panie również się przebrały i trudno je było rozpoznać. Przygotowały uczestnikom balu wiele konkursów, które wzbudzały wielkie emocje.

Obie grupy czterolatków, wszystkie pięcio i sześciolatki osobiście zawiozły do lasu zebrany pokarm i pod czujnym okiem leśniczego złożyły go w paśniku.