FESTYN RODZINNY „RODZINNA ZABAWA TO ŚWIETNA SPRAWA” - 30 maja 2011 roku

Mamy za sobą kolejny festyn w przedszkolu. Tegoroczny odbył się pod hasłem „Rodzinna zabawa to świetna sprawa”. Na dzieci oraz licznie przybyłych rodziców i opiekunów czekała wspólna zabawa przy muzyce oraz przygotowane przez panie kucharki przysmaki. Nie zabrakło także owoców i napojów do ugaszenia pragnienia, bo słoneczko towarzyszyło nam przez cały czas. Obecnych przywitała Dyrektor MPiŻ”Ekoludki”  Pani Anna Sierotko, życząc miłej zabawy.  Na festynie gościliśmy wyjątkowych gości: Prezydenta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza, Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Ełku Panią Annę Cieśluk i Naczelnika Wydziału Edukacji Pana Stanisława Zalewskiego. Białostoccy aktorzy przygotowali przedszkolakom liczne atrakcje w postaci konkursów sprawnościowych, w których nie było przegranych- wszyscy byli zwycięzcami. Wszystkim podczas trwania festynu dopisywał wspaniały humor. Zapraszamy za rok.