KRÓLOWA ŚNIEGU - 4 marca 2011 roku

4 marca 2011 roku dzieci z grupy 5-latki 1 zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie kostiumowe pt. „Królowa  Śniegu” wg znanej baśni Ch. Andersena. Dzieci już w styczniu zaczęły przygotowania do występu. Pilnie uczyły się swoich ról i pomagały w wykonaniu dekoracji. Swój wkład w przygotowanie przedstawienia mieli także rodzice, którzy postarali się o odpowiednie stroje. W wyznaczonym na przedstawienie dniu wśród dzieci panowała atmosfera podniecenia i oczekiwania. Każdy chciał jak najszybciej włożyć swój piękny strój. Zanim jednak dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności  aktorskie rodzicom, odbyła się prapremiera dla kolegów i koleżanek z innych grup. Wszyscy wypadli wspaniale i aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.