Nagroda dla przedszkolaka - 25 czerwca  2012 roku

Podczas uroczystej Gali podsumowującej realizacje Programu edukacji ekologicznej opracowanego w ramach kontraktu: Opracowanie i wdrożenie programu edukacji ekologicznej dla projektu „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach koło Ełku” została wręczona na ręce pani dyrektor przedszkola Anny Sierotko nagroda i dyplom za wzorcowo przeprowadzoną Szkolną Kampanię Edukacyjną „Segreguję - Mazury ratuję”. Koordynatorem zespołu zajmującego się Kampanią jest nauczycielka pani Monika Żaneta Rejmer.

Podczas Gali została wręczona również nagroda dla naszego sześciolatka Weroniki Podleckiej, która zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Segreguję - Mazury ratuję”. Praca została wykonana pod kierunkiem pani Elżbiety Stefanowskiej. Finalistą konkursu również został Sebastian Skulimowski.

Cieszymy się bardzo z sukcesu bo jest on wynikiem wytężonej pracy wielu pań i oczywiście naszych przedszkolaków i ich rodziców. Dziękujemy.