Pasowanie na Przedszkolaka - 13 października 2011 roku

We czwartek, w grupie 3 pierwszych odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. W przygotowanym przez nauczycielki Barbarę Russak i Martę Mikłosz programie dzieci zaprezentowały rodzicom i przybyłym gościom umiejętności i sprawności opanowane w miesiącu wrześniu: zatańczyły według układu, wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, a także przeszły samodzielnie test sprawnościowy, który był dowodem dojrzałości przedszkolaka.

Podczas dalszej części uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”, Pani Dyrektor Małgorzata Ignatowicz oficjalnie wręczyła ordery i słodkie upominki nowym zuchom. Została nadana także nazwa grupy „Misie”. Radość towarzysząca najmłodszym udzieliła się wszystkim przybyłym gościom, a to dopiero początek miłych spotkań w nowej „ekoludkowej” grupie „Misiów”.