Otwarte Dni Szkoły Artystycznej - 15 września 2011 roku

Tego dnia grupa "Tęczowych motyli" skorzystała z oferty dni otwartych Szkoły Artystycznej w Ełku. Sześciolatki serdecznie przywitała Pani kierownik i zaprosiła do udziału w krótkich zajęciach z bogatej oferty placówki. Dzieci uczestniczyły więc w zajęciach plastycznych, tanecznych, ceramicznych i twórczo-poznawczych noszących nazwę "Kraina wyobraźni". Przedszkolakom najwięcej frajdy przyniosły dwa spośród nich – plastyczne i ceramiczne. Na pierwszych dzieci były wręcz zafascynowane różnego rodzaju stempelkami, a na drugich lepieniem z gliny ślimaków. Na zajęciach tanecznych dzieci mogły spróbować swoich sił naśladując taniec trochę starszych koleżanek pod okiem pani instruktor. Na zakończenie wizyty w Szkole Artystycznej 6-latki miały możliwość obejrzenia wystawy różnych prac wykonanych przez uczniów tejże szkoły. Mamy nadzieję, że to nie była nasza ostatnia wizyta w tej placówce.