Bal ekologiczny  - 7 lutego 2013 roku

Od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała skoczna muzyka. Podczas balu ekologicznego, w rytm wesołych melodii, kołysały się i skakały „wiewiórki”, „zajączki”, „lisy”, „sarenki” i inne „leśne zwierzątka”, które na bal przyniosły warzywa, owoce i ziarna zbóż. Nie obyło się bez licznych atrakcji i konkursów, podczas których trzeba było wykazać się wiedzą o środowisku przyrodniczym, umiejętnościami i sprawnością fizyczną. Punktem kulminacyjnym balu był wybór króla i królowej. Ten zaszczytny tytuł w tym roku przypadł ,, Lisicy" i ,, Zajączkowi"- serdecznie gratulujemy i z utęsknieniem czekamy na kolejny bal. Tego roku do zabawy dołączyły nasze najmłodsze dzieci z  grup żłobkowych. Zebrany pokarm zabrali leśnicy aby wypełnić nimi paśniki.