Dni rodziny w pięciolatkach - 22 maja 2012 roku

Grupa "Biedroneczki" (5-LATKI 2) pod kierunkiem Anety Kossak i Anny Konopko zaprosiła rodziców swoich podopiecznych na spotkanie, podczas którego goście mieli okazję obejrzeć przygotowany przez przedszkolaki krótki spektakl "Królewna Śmieszka i Ekoludki". Z wielkim zaangażowaniem mali artyści wcielali się w swoje role chwaląc się umiejętnościami aktorskimi. Rodzice wysłuchali również wierszy i piosenek przygotowanych z okazji zbliżających się uroczystości Dnia Matki i Dnia Ojca.

Największą radość zarówno dzieciom jak i rodzicom sprawiło wspólne wykonanie plakatów na temat "Rodzinne zabawy". Treść prac była różnorodna : zabawy na placu zabaw, wycieczka do lasu, wspólny czas w górach, zabawy nad wodą. Wykonane plakaty będą ozdobą zbliżającego się wielkimi krokami przedszkolnego festynu rodzinnego pod hasłem "Rodzina to siła" na który już dziś serdecznie zapraszamy.