Razem zawsze jest wesoło  - 22 maja 2013 roku

Tego dnia w grupie 3–latki 3 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Razem zawsze jest wesoło”. Podczas nich dzieci opowiadały o sobie, swojej rodzinie, ulubionych zabawach i zajęciach z rodzicami i rodzeństwem. Następnie zaprosiły do wspólnej zabawy przybyłych  w tym dniu do przedszkola rodziców. Trzylatki razem z mamą, tatą lub babcią miały okazję sprawdzić swoje siły podczas budowania najwyższej wieży z wielkich plastikowych klocków, nawlekając ogromne korale na skakankę lub próbując trafić woreczkiem do kosza. Wszyscy bardzo się starali wykonać zadania jak najlepiej, a śmiechom nie było końca. Wesoła atmosfera udzieliła się także młodszemu rodzeństwu, które czynnie włączało się do ogólnej zabawy. Najbardziej podobała się wszystkim gimnastyka. Na koniec zajęcia maluchy stwierdziły, że fajnie jest bawić się z mamą i tatą, bo oni zawsze pomogą, pocieszą i obronią, gdy zajdzie taka potrzeba.