„Kraina Świętego Mikołaja” - 18 grudnia 2012 roku

Tego dnia pani B. Rusak zaprosiła czterolatki do wspólnej zabawy w Krainie Świętego Mikołaja. Zabawy przeprowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne pozwoliły dzieciom poznać własne ciało, siłę,  rozwinąć motorykę, wyzwoliły spontaniczność i  aktywność ruchową. Podczas kolejnych zabaw czterolatki śmiało wykonywały ćwiczenia i poruszały się po określonej przestrzeni. Czterolatki współpracowały w większych grupach lub w parach, w zaufaniu poddając się sile kolegi. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa w „ciągnięcie sanek”- czyli w poruszaniu się po sali na kocykach. Podczas wszystkich czynności dzieci zachowywały zasady bezpieczeństwa. Było wiele radości, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał od pani Basi drobny upominek.