JASEŁKA W PRZEDSZKOLU - grudzień 2013 roku

Przed Świętami Bożego Narodzenia rodzice dzieci z przedszkola mieli wielką przyjemność uczestniczyć w Jasełkach w wykonaniu ich pociech. Pięknie przystrojone sale, dekoracje i żłóbek tworzyły miłą atmosferę.  Dzieci w strojach Józefa, Marii, aniołów i pasterzy, bajkowych postaci prezentowały się naprawdę pięknie. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Kiedy część artystyczna dobiegła końca wszyscy występujący dostawali gromkie brawa, które były uznaniem za pięknie wystawione przedstawienie.  W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich również wspólnie śpiewane kolędy. Na zakończenie spotkania panie i dzieci składały wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.