"KOSZYCZEK PANI JESIENI" - 12 listopada 2013 roku

Dobiegł końca organizowany przez Miejskie Przedszkole i Żłobek "Ekoludki" we współpracy z  Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Ełku  konkurs plastyczny dla 5-6 latków "Koszyczek Pani Jesieni". Wzięły w nim udział nie tylko dzieci z ełckich przedszkoli ale również podopieczni z innych placówek powiatowych:

· Zespół Szkół im. ks. Bpa Edwarda Samsela w Wiśniowie Ełckim,

· Przedszkole Samorządowe w Starych Juchach,

· Oddział Przedszkolny w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach,

· Miejskie Przedszkole "Słoneczna Ósemka" w Ełku,

· Przedszkole Niepubliczne "Promyk" w Ełku,

· Miejskie Przedszkole "Światełko" w Ełku,

· Miejskie Przedszkole i Żłobek "Ekoludki" w Ełku,

· Miejskie Przedszkole "Niezapominajka" w Ełku,

· Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ełku,

· Miejskie Przedszkole "Perełka" im. J.Brzechwy w Ełku.

Ogółem wpłynęło15 przepięknych prac przestrzennych wykonanych z materiału przyrodniczego, które można było podziwiać w naszym przedszkolu na zorganizowanej wystawie pokonkursowej.

12 listopada o godz. 10.30 odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym oraz podziękowań za udział w konkursie. Zwycięzcy, którzy przybyli wraz z opiekunami mieli możliwość obejrzeć krótki pokaz artystyczny w wykonaniu grupy 6-latki2 oraz taniec współczesny przygotowany przez przedszkolny zespół taneczny. Na zakończenie Dyrektor Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" pani Anna Sierotko z organizatorkami paniami Anną Konopko i Anetą Kossak wręczyły laureatom zasłużone nagrody i dyplomy, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych tego typu konkursach.