NAGRODA MISIA WIERSZOWNISIA - 21 marca 2014 roku

Celem konkursu „Nagroda Misia Wierszownisia”, który odbył się w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk”, było propagowanie literatury dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz wyszukanie młodych talentów. Podczas oceny jury wzięło pod uwagę dobór repertuaru, interpretacji utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie - podsumowało jury. Mali artyści przygotowali przeróżne wiersze, jednak największą popularnością cieszyły się wierszyki autorstwa Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Z naszego przedszkola zostały wytypowane cztery osoby. Nasz podopieczny Piotr J. zajął III miejsce za przedstawienie wiersza pt. „Okulary” Juliana Tuwima. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.