WITAMINY W KRAINIE BAJEK - 19 marca 2014 roku

W grupie 4-latki2 odbyły się zajęcia dla nauczycieli  pt. „Witamy w krainie bajek”. W tym dniu przedszkolaki z grupy 4-latki2 wykazały się swoimi wiadomościami i umiejętnościami dotyczącymi różnych rodzajów bajek oraz ich postaci. Miały wiele zadań do wykonania, między innymi przyporządkowywały i nazywały atrybuty do poszczególnej postaci z wybranej bajki.

Dzieci układały puzzle, rozpoznawały i nazywały figury geometryczne oraz wykazały się umiejętnością liczenia. Wszyscy brali udział w zabawach muzyczno - ruchowych, co sprawiło ogromną radość przedszkolakom. Do Przedszkola został dostarczony list od wróżki, która podziękowała za udział na zajęciach wręczając koszyk z pierniczkami, a na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy.