PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA……

Dnia 30 listopada nasi wychowankowie, dzieci z grupy 6 latki 1 i 2  pod czujnym okiem Pań M. Mikłosz, B. Rusak, J. Beziuk, B. Chomik wystąpiły w Mini Play Back Show- Przeglądzie Artystycznym  Przedszkoli Miejskich. Przedsięwzięcie jakie zaaranżowały panie, to piosenka Maryli Rodowicz „Hej Cyganie”. Dzieci przepięknie, kolorowo wręcz z fantazją przebrane prezentowały umiejętności muzyczno taneczne na scenie. Dużo radości, a może  i tremy mieli wykonawcy. Rodzice i panie  wspierali „zespół” owacjami i oklaskami. Cieszyła się też cała widownia,  bijąc brawa, a wśród nich   przedstawiciele Urzędu  Miasta Ełk oraz Dyrektorzy  Miejskich Przedszkoli. Wspaniali wokaliści, Patrycja z Antosiem,  grupa taneczna – małe „Cyganeczki” oraz muzykanci- „Cygani”, podbili serca publiczności. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniach do występów a naszym artystom  gratulujemy.