FESTYN RODZINNY W EKOLUDKACH

20 maja 2015r. w Miejskim Przedszkolu i Żłobku "Ekoludki" odbył się coroczny festyn rodzinny tym razem pod hasłem „WESOŁO MIJA CZAS, GDY RODZINA JEST WŚRÓD NAS”. Od rana nauczycielki i pracownicy przedszkola stroili plac przedszkolny kolorowymi kwiatami by uprzyjemnić czas licznie przybyłym rodzicom i opiekunom. Na przybyłych czekała wspólna zabawa przy muzyce oraz przygotowany przez panie kucharki gorący bigos. Nie zabrakło także owoców i napojów do ugaszenia pragnienia. Zaproszeni z Białegostoku aktorzy przygotowali przedszkolakom liczne atrakcje w postaci tańców i konkursów sprawnościowych. Dzieci mogły również skorzystać z szeregu atrakcji: skoków na dmuchanym zamku, trampolinie, zjeżdżalni. Ogromną popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko z watą i popcornem. Jak co roku nie zabrakło również występów naszych milusińskich. Mimo pochmurnej i wietrznej pogody swoje talenty zaprezentowała grupa taneczna pod kierunkiem pani Jolanty Beziuk i pani Anny Konopko. Dzieci wykonały gorącą "Sambę". Wszyscy uczestnicy festynu bawili się doskonale, każdemu dopisywał dobry humor a na twarzach gościł uśmiech. Spędzony wspólnie z rodzicami czas dostarczył naszym milusińskim wiele radości i wzruszeń. Do zobaczenia za rok.