MALI AKTORZY W EŁCKIM CENTRUM KULTURY

Dzieci z grupy - 6-latki 1 odwiedziły ełcki teatr ‘od zaplecza’. Dzięki uprzejmości i gościnności gospodarzy dzieci poznały pomieszczenia i rekwizyty teatralne, a także osoby które pracują w ECK. Sześciolatki wystąpiły na scenie według wskazówek Reżysera, każdy przedszkolak miał określoną rolę do odegrania. Po próbie generalnej pani Kostiumograf zaprosiła wszystkich do swojego królestwa, pokazała stroje, a następnie dzieci wybrały kostiumy w których chciały wystąpić. Gotowe na debiut, dzieci weszły na scenę by przyjąć przypisane im role. Odegrano ‘3 dzwonki’ jak to bywa przed prawdziwą sztuką, a później mali aktorzy nauczyły się prawdziwego równego ukłonu. Przygoda z teatrem na długo zagości w naszych sercach. Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu spotkania panu Markowi D.