WITAMY MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

Jak każdego roku, na początku grudnia, nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków i naszych milusińskich z grup żłobkowych. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja do zabawy, tańców i śpiewu.

W trakcie spotkania dzieci z gr. 4latki2 i 4latki3 oglądały prezentację multimedialną o Świętym Mikołaju tym prawdziwym i bajkowym. Przedszkolaki miały okazję do zapoznania się z odpowiednikami Świętego Mikołaja występującymi  w Europie. Słuchały fragmentów opowiadań i kilku wierszy o Świętym Mikołaju.

We wszystkich grupach miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!