JESTEM JUŻ PRZEDSZKOLAKIEM!!!

Pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim życiu przeżyły najmłodsze przedszkolaki. Maluszki z trzech grup pod koniec października w dniach 21-22 -27. 10 2014r. uroczyście ślubowały i zostały przyjęte do grona społeczności przedszkolnej. "Leśne Duszki", "Misie Lubisie" i "Pszczółki" w przygotowanych przez swoje Panie programach artystycznych zaprezentowały zaproszonym rodzicom i gościom umiejętności i sprawności opanowane w pierwszych miesiącach pobytu w placówce. Aby udowodnić że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA, wykonały wiele zadań: tańczyły do muzyki, śpiewały piosenki, recytowały poznane wiersze. Dzieci ślubowały między innymi: pomagać kolegom kapcie zakładać i do sprzątania się przykładać, oraz dbać o salę i bawić się doskonale. Uwieńczeniem każdej gali w grupie było mianowanie przez Panią Dyrektor Annę Sierotko każdego trzylatka na PRZEDSZKOLAKA wielką czerwoną kredką. "Ekoludki" otrzymały również pamiątki tego wydarzenia w postaci dyplomów i upominków. Radość towarzysząca najmłodszym podczas uroczystości udzieliła się wszystkim przybyłym gościom. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy. A to dopiero początek miłych spotkań w nowej „ekoludkowej” rodzinie.