BAL ANIOŁÓW

Nie wszyscy musimy podążać za modą na zabawy halloween. Dzieci z grupy „Pszczółek” 29 października, wraz ze swoimi nauczycielkami bawiły się na „Balu Aniołów” na którym obowiązywał tylko jeden rodzaj przebrania – postać Anioła. Sala przybrana została białymi balonami, serpentynami oraz aniołkami.  Dzieci prezentowały się wspaniale w bieli, gdyż ich serca są czyste, dobre i niewinnie.

Przed przystąpieniem do zabawy, dzieci zastanawiały się jakie są anioły? Co robią? Rozmawialiśmy też o tym, że każdy z nas troszcząc się o innych i dając dobry wzór do naśladowania również może zostać aniołem. Następnie były konkursy oraz tańce. Okazało się że aniołki doskonale tańczą. Ważnym elementem balu był „anielski poczęstunek”.  Atmosfera i klimat zabawy podbiła serca wszystkich uczestników i na pewno za rok powtórzymy tą miłą uroczystość.