DZIEŃ ZIEMI - Z EKOLOGIĄ NA TY

Międzynarodowy Dzień Ziemi był świetną okazją do rozwijania talentów, które były prezentowane przez dzieci z wszystkich grup przedszkolnych podczas konkursu recytatorskiego „Dzień Ziemi- z ekologią na Ty”. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie u najmłodszych, w oparciu o poezję dziecięcą .wiedzy na temat środowiska naturalnego oraz konieczności jego ochrony

Zwycięzców wyłoniło jury, w którego skład wchodziła pani z j. polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku oraz pani z Biblioteki Miejskiej im. Zofii Nasierowskiej.

Jury zgodnie stwierdziło, że przedszkolaki z „Ekoludków” nie tylko znają zasady dbania o środowisko, ale także potrafią pięknie recytować o walorach przyrody.

Nagrody laureatom oraz wszystkim uczestniczącym dzieciom wręczyła pani Dyrektor.