FESTYN RODZINNY

Wspaniałą zabawę, piękną pogodę, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców można było zauważyć w naszym przedszkolu 18 maja, na corocznym festynie rodzinnym pod hasłem „Rodzina - tu wszystko się zaczyna. Pracownicy Przedszkola przygotowali dla dzieci i wszystkich uczestników wspólnej zabawy szereg atrakcji. Były dmuchane pałace i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, popcorn oraz przekąski. Długa kolejka smakoszy ustawiła się także po pyszny bigos przygotowany przez panie kucharki.

Profesjonalni aktorzy z Białegostoku zapewnili dobrą muzykę i tańce. Prowadzili rodzinne zabawy i konkursy, w których przedszkolaki i ich rodzice mogli wykazać się sprytem i kondycją. Wszyscy uczestnicy festynu bawili się doskonale, każdemu dopisywał dobry humor.

Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego wspólnego spędzania wolnego czasu.