KOLOROWE KANAPKI PSZCZÓŁEK

W  „EKOLUDKACH”  nie tylko promuje się zdrowy tryb życia ale też urozmaica się zajęcia działaniami praktycznymi. W związku z tym  przedszkolaki z grupy ,,Pszczółki’’ postanowiły wykonać kolorowe, smaczne a przy tym zdrowe kanapki.

Dzieci przyniosły do przedszkola potrzebne produkty. Po starannym umyciu rąk,  przystrojeni w fartuszki i  po przygotowaniu stanowisk pracy, zabrały się do „ciężkiej pracy” - robienia kanapek. Wyglądały one pięknie i kolorowo, a smakowały pysznie i były pełne witamin.

Warto pamiętać, że kanapki przygotowane własnoręcznie smakują  najlepiej . I ta złota myśl sprawdziła się tu doskonale, ponieważ wszystkie wykonane przez przedszkolaki kanapki zostały zjedzone z wielkim apetytem!