KONKURS „WODA TO SKARB NASZEJ PLANETY”

Zakończył się organizowany na przełomie kwietnia i maja międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Woda to skarb naszej planety”. Konkurs realizowany był w ramach projektu ekologicznego „Służy do picia, służy do mycia, bez niej na Ziemi nie byłoby życia” finansowanego przez Fundację Nasza Ziemia w ramach konkursu Ecoodkrywcy 3. W konkursie wzięły udział nie tylko dzieci z naszej placówki, ale również przedszkolaki z innych ełckich przedszkoli. Ogółem wpłynęło 15 przepięknych prac wykonanych dowolną techniką, które można było podziwiać w naszym przedszkolu na zorganizowanej w holu placówki wystawie pokonkursowej. Powołane z zewnątrz jury w składzie pani Róża Cimochowska z CEE oraz pani Edyta Mańczuk ze Szkoły Artystycznej w Ełku wyłoniły 3 zwycięzców w każdej kategorii wiekowej oraz 3 wyróżnienia.

10 maja o godz. 10.00 odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym oraz podziękowań wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Ekologiczne torby z upominkami wręczała przedstawicielka jury pani Róża, dyrektor Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" pani Anna Sierotko oraz organizatorki: pani Agnieszka Parzych, Marta Piekarska, Anna Jankowska i Agnieszka Michałowska.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i udział w konkursie i zachęcamy przedszkola do uczestnictwa w kolejnych tego typu przedsięwzięciach naszej placówki.