EKOLUDKI NA SPORTOWO

22 czerwca grupę "Jeżyki" odwiedzili piłkarze z Mazurskiego Klubu Sportowego. Wizyta zbiegła się z Narodowym Dniem Kultury Fizycznej i oczywi¶cie Euro 2016. Dzieci przygotowały się do spotkania solidnie. Wszyscy  uczestnicy zabawy ubrani byli  w barwy biało- czerwone. Przynie¶li ze sob±  gadżety, które towarzysz± kibicom podczas rozgrywek piłkarskich.  Sportowcy Patryk Gondek i Mateusz Furman przybyli w towarzystwie maskotki MKS, orła białego. Piłkarze przygotowali dzieciom różne konkurencje sportowe. Najwięcej emocji dostarczyło strzelanie goli do bramki, której broniła maskotka. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki i wszyscy zgodnie stwierdzili, że musimy takie spotkanie zorganizować w przyszłym roku.