WIZYTA W RADIO BAYER FM

13 listopada grupa 5 latki2 gościła w Radiu Bayer Fm. Celem wizyty było przeprowadzenie na antenie Radia audycji. Grupa ,,Żabek” zabrała słuchaczy do świata bajek i baśni zwanej Bajkolandią  W baśniowym świecie dzieci musiały wykazać się znajomością bajek, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki i tańczyły. Ta niesamowita podróż nie mogłaby się odbyć gdyby nie bajkolot - magiczny samolot, wyczarowany przez tajemniczego czarnego kota, który towarzyszył pięciolatkom  przez cały czas trwania audycji,  rzucając zaklęcia na złego czarodzieja Kadabrę, który wprowadził chaos w Bajkolandii. Na szczęście ,,Żabki” są świetnymi znawcami bajek i baśni i to dzięki nim w Bajkolandii zapanował ład i porządek.  Po powrocie z tego magicznego świata, czekały na dzieci nagrody i sesja zdjęciowa. Dzieci bardzo mile spędziły te piątkowe przedpołudnie. To była niesamowita przygoda.