AUDYCJA W RADIU BAYER FM

Dnia 10 czerwca grupa 4-latki4 „Motylki” wybrała się do radia. Dzieci mogły zapoznać się z pracą, jaką wykonują dziennikarze radiowi oraz miały możliwość zwiedzania pomieszczeń skąd nadawane są audycje radiowe. Były zafascynowane wszystkim, co zobaczyły, wykazywały duże zainteresowanie i dociekliwość w poznawaniu ich pracy. Jednak głównym celem wyjazdu było prowadzenie audycji na żywo pt. „Łąka i jej mieszkańcy”. Przedszkolaki śpiewały piosenki, odgadywały zagadki tekstowe oraz wykazały się dużą znajomością roślin i zwierząt, które można spotkać na łące. Wszyscy świetnie poradzili sobie „na antenie”, chociaż czasami mówiąc do mikrofonu była mała trema. Na koniec audycji dzieci miały możliwość  przekazania pozdrowień dla swoich najbliższych.  Wyjazd do Radia dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń.