RODZINNY RAJD ROWEROWY

24 maja, w piękny , słoneczny dzień odbył się rajd rowerowy z udziałem przedszkolaków, ich rodziców i rodzeństwa. W rajdzie brały udział dzieci z najstarszych grup: „Motylki”, Żabki”, „Kotki” oraz „Biedronki”. Rowerzyści wystartowali przy Boisku Szkoły Podstawowej nr 7. Meta rajdu miała miejsce w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie uczestnicy rajdu mogli upiec przepyszne kiełbaski z ogniska. Po krótkim poczęstunku młodsi uczestnicy ruszyli do wspólnych zabaw na "łonie natury". Dzieci wraz z rodzicami brały również udział w różnych konkurencjach, np. przeciąganie liny, wyścigi przez tor przeszkód. Śmiechom nie było końca. Po udanej zabawie dzieci wraz z rodzicami pożegnali się i wyruszyli w drogę powrotną. Dziękujemy za udział i wszystkich zachęcamy do rowerowych wycieczek.