WARSZTATY KRAWIECTWA

1 marca grupa ,,Żabek”  miała okazję poznać tajniki kroju i szycia dzięki p. Małgosi, która zapoznała dzieci z przyborami krawieckimi: maszyną, centymetrem krawieckim, naparstkiem i igłą. Dzieci z grupy 5-latki 2 „Żabki’ z wielkim zaciekawieniem oglądały kolorowe guziki, szpulki nici czy wykroje i materiały krawieckie. Spotkaniu przyświecał także szczytny cel -wspólnie z dziećmi uszycie woreczków do zajęć gimnastycznych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do pracy. Okazało się, że praca krawcowej jest bardzo ciekawa, ale nie jest łatwa. Warsztaty krawiectwa przybliżyły dzieciom  tajniki prawdziwego krawiectwa nie tylko w teorii, ale i w praktyce.  Za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie bardzo dziękujemy!