NADSZEDŁ WIECZÓR WRÓŻB….

W wigilię „Andrzejek” w grupach czterolatków „ Wiewióreczki”, „Żuczki”, „Jeżyki”, „Biedroneczki” działy się rzeczy nie zwykłe. Odwiedziła nas czarownica z Łysej Góry. Magicznym pyłkiem i zabawą w pociąg zabrała wszystkie dzieci do magicznych krain: Księżyca, Słońca, Gwiazd i Kluczy, w których czekały na przedszkolaki niespodzianki. Ekoludki rozwiązywały zagadki, losowały karty przepowiadające kim będą w przyszłości, odgadywały znaczenie symboli na wylosowanych gwiazdach. Nie zabrakło zabaw,  sensorycznych, gdzie dzieci losowały z magicznego pudełka przedmioty oznaczające ich  zainteresowania i magiczną liczbę 7. Podsumowaniem tej podróży było lanie wosku co sprawiło wielką radość czterolatkom, oraz wspólnie tańce.

Andrzejki u " Żuczków" w II gr. żłobkowej były również czarodziejskie. Z całą masą andrzejkowych wróżb,  zabaw i atrakcji na pewno nie mogło być nudno. Najwięcej emocji wśród najmłodszych wzbudziło lanie wosku.