„WIEWIÓRECZKI” W BIBLIOTECE

W dniu 10.01.2016 roku przedszkolaki wybrały się do biblioteki. Pani Genowefa  oprowadziła dzieci po bibliotece, pokazała na którym regale znajdują się książki dla dzieci starszych, a na którym dla młodszych. Dzieci oglądały książeczki oraz kolorowe czasopisma, z których można korzystać w bibliotece. Pani Genowefa przeczytała dla dzieci bajkę pt: „Przygoda Matyldy z bułeczką” dotyczącej zdrowego odżywiania. Przedszkolaki z uwagą słuchały bajki a później dobrze odpowiedziały na wszystkie pytania pani bibliotekarki. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci obiecały pani Genowefie, że niedługo znów ja odwiedzą.