„BOMB(K)OWY KONKURS”

Bomb(k)owy konkurs rozstrzygnięty! Spośród sześciu nagrodzonych prac trzy trafiły do Miejskiego Przedszkola i Żłobka Ekoludki w Ełku. W dniu 9 stycznia 2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie Bomb(k)owego Konkursu. Rozmaitości Ełckie oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Ełku ogłosiło konkurs dla przedszkolaków na wykonanie w swojej grupie bombki świątecznej z logiem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych („PUK”).Bombki zawisły na choince w Urzędzie Miasta w Ełku. Spośród trzydziestu prac jury wybrało najlepsze. A wśród nich aż trzy nagrody trafiły do Miejskiego Przedszkola i Żłobka Ekoludki w Ełku. Gratulacje i podziękowania za udział w konkursie laureatom złożył Michał Wenda, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ełku. Pierwsze miejsce zajęły trzylatki z grupy „Tygryski” pod opieką pani Justyny Kamińskiej i Anny Mścichowskiej. W nagrodę dzieci dostały kącik tematyczny- sklep z akcesoriami. Na trzecim miejscu uplasowały się czterolatki z grupy „Wiewiórki” pod opieką pani Anny Konopackiej i Karoliny Brulińskiej. W nagrodę przedszkolaki będą miały okazję wyszaleć się w sali zabaw Tęcza. Nagrodę pocieszenia w postaci książek otrzymały trzylatki z grupy „Muchomorki” pod opieką pani Magdy Kosak.