EKOLUDKI PRZEDSTAWIAJĄ…..

W dniu 28 marca odbyło się premierowe przedstawienie cyrkowe pt. „Magia Cyrku”, które było podsumowaniem całorocznej pracy dzieci uczęszczających na zajęcia teatralne w naszym przedszkolu.

Mali artyści wprawili w zachwyt zebraną publiczność (Dyrekcję, rodziców, nauczycieli oraz koleżanki i kolegów z przedszkola). Wszyscy bawili się świetnie oglądając tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne. Goście spotkania byli nie tylko widzami również próbowali swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. Ze względu na to, iż występ cieszył się dużym zainteresowaniem, dzieci z grupy teatralnej postanowiły zorganizować jeszcze dwa kolejne występy kolegom i koleżankom z innych przedszkoli ( Przedszkole Bajka i Przedszkole Mali Odkrywcy) oraz szkół (Szkoła Podstawowa nr 7). To był naprawdę niezapomniany czas wspólnej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha.