DZIEŃ OLIMPIJCZYKA

6 marca z okazji Dnia Olimpijczyka grupy „Wiewióreczki” oraz „Żuczki” uczestniczyły w  międzygrupowej Olimpiadzie  Sportowej. Dzieci miały do wykonania wiele zadań: podskoki, bieg slalomem, pokonywanie przeszkód, przechodzenie przez tunel. Dużo radości dostarczyły zabawy z szarfami, w czasie których „mali sportowcy” doskonaliły: zręczność, zwinność, wytrzymałość. Podczas  wykonywania konkurencji przedszkolacy przestrzegali zasady „zdrowej rywalizacji”. Po intensywnych zawodach nie zabrakło czasu na ćwiczenia relaksujące, oddechowe a także na słodki poczęstunek. W tym dniu nasi wychowankowie mogli poczuć się jak prawdziwi Olimpijczycy gdyż na zakończenie każda z grup otrzymała „Puchar sportowca”.