DZIEŃ CHŁOPAKA W "EKOLUDKACH"

30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Nie inaczej było też w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’. Już od samego rana w grupie ,,Pszczółek’’ dało się wyczuć odświętną atmosferę. Po przybyciu do przedszkola, na głowach wszystkich chłopców pojawiły się gustowne czapeczki. Dziewczynki  elegancko ubrane odśpiewały uroczyste „Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia, wręczając przy tym własnoręcznie wykonane laurki.

Następnie zaproszono wszystkie dzieci do wspólnego świętowania  przy różnorodnych tańcach, śpiewie i zabawach. Atrakcyjna zabawa w „golenie” okazała się świetnym sprawdzianem precyzji dla dziewczynek, które za pomocą drewnianych patyczków miały „ogolić” swoich kolegów. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, a chłopcy mogli poczuć się przez chwilę, jak ich tatusiowie podczas porannej toalety. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku nie tylko chłopcom ale i wszystkim dzieciom. Dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Radości oraz wzruszeń nie było końca!