FESTYN RODZINNY POD HASŁEM „MIŁOŚĆ W RODZINIE NIGDY NIE ZGINIE”

26.05.2017r. w naszym przedszkolu  odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.  Przedszkolny plac zabaw przystrojony kolorowymi kwiatami i balonikami  uprzyjemniał czas licznie przybyłym rodzicom i opiekunom. Festyn rozpoczęły życzenia z okazji Dnia Matki oraz występ Patrycji A. z grupy 6-latki 4, która zaśpiewała piosenkę „Kocham Cię Mamo”. Następnym prezentem dla wszystkich Mam był energetyczny występ taneczny dzieci  z grup 6-latki 1 i 6-latki 2.  Zaproszeni białostoccy aktorzy z teatrzykiem „Orzełek” przygotowali przedszkolakom liczne atrakcje w postaci tańców, zabaw  i konkursów sprawnościowych.  Nie zabrakło owoców i napojów do ugaszenia pragnienia, a także gorącego bigosu, przygotowanego przez nasze panie kucharki. Dodatkowe atrakcje: dmuchane miasteczko, trampolina, wata cukrowa, popcorn- cieszyły się dużą popularnością wśród najmłodszych uczestników festynu.

Pogoda dopisała, atrakcje też, bawiliśmy się więc znakomicie.